Studio Pentagram

Projektowanie lokali gastronomicznych

LOKALIZACJA


Opis


Od czego należy zacząć projektowanie lokali gastronomicznych? Przede wszystkim od zastanowienia się, jaki charakter będzie miał dany lokal. Oznacza to, że inwestor powinien sprecyzować klasę sprzedawanych produktów, jak również profil klientów. Innymi słowy, wystrój restauracji musi odzwierciedlać pewne idee. Do przemyślenia jest naprawdę wiele kwestii, dlatego też warto podjąć współpracę ze specjalistami w tej dziedzinie. Przykładowo, Studio Pentagram oferuje profesjonalne projektowanie restauracji, kawiarni, salonów SPA, sal konferencyjnych oraz innych obiektów, gwarantując wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Myli się ten, kto myśli, że klient znajdujący się w restauracji zwraca uwagę jedynie na jedzenie. Prawdą jest, że na odbiór lokalu ma wpływ mnóstwo czynników, takich jak:

  • dominująca kolorystyka,
  • wielkość stołów,
  • wybór muzyki,
  • wybór dodatków
  • rodzaj oświetlenia.

Konkurencja na rynku jest naprawdę duża, dlatego też warto zadbać o to, by restauracja zachwycała zarówno swoim wyglądem, jak i funkcjonalnością. Dzięki temu inwestor otrzymuje pewność, że goście będą chętnie wracać.

Dodaj OpinieNIEDALEKO:

Konopia Med

Pabianice

Butik-Kesi

Ksawerów

Solcraft Sp. z o. o.

Brzeziny